PARADOR

Spoločnosť AYYA SALMET s.r.o. sa zaoberá predajom a pokládkou laminátovej podlahy.

Laminátová podlaha je ideálna pre všetkých, ktorí majú záujem o praktickú a dobre vyzerajúcu podlahu. Svojou farebnosťou, prírode vernými štruktúrami povrchu a svojou brilantnosťou dáva možnosť vytvárať vlastný štýl. Je vhodná do priestorov zariadených moderne, ale aj klasicky. Je svojou elegantnou pôvabnosťou a prirodzenosťou na dotyk sotva rozoznateľná od dreva. Vytvára jedinečnú atmosféru miestnosti a je obzvlášť nenáročná na údržbu a čistenie. 

Názov laminatová podlaha pochádza zo slova “LAMINA”, čo je latinský výraz pre “VRSTVA”. Vrstvené zloženie tejto podlahovej technológie spája silné stránky dreva, papiera a živice. Odolná krycia vrstva je na povrchu. Chráni obraz dekoru, ktorý je buď vytlačený na papier alebo priamo na dosku HDF. Aby sa zabránilo deformácii, na zadnú stranu dosky sa aplikuje “protiťahový papier”.

1.Odolný, oderu vzdorný povrch 2.Kresba dekoru 3.Vodu-odolná nosná doska z prírodných drevených vlákien 4.Protiťah
1.Odolný, oderu vzdorný povrch
2.Kresba dekoru
3.Vodu-odolná nosná doska z prírodných drevených vlákien
4.Protiťah

VÝHODY

Robustné
Dlhá životnosť
Vysoká odolnosť voči nárazu
Odolná voči UV žiareniu
Jednoduchá starostlivosť
Hygienická
Obnoviteľné a ekologické materiály

PARADOR laminátová podlaha     (katalóg)

Parador GmbH (Nemecko) jeden z najkvalitnejších výrobcov podláh na svete. Ponúka špičkové výrobky: laminátové podlahy, vinylové, 3-vrstvé drevené podlahy, dekoračné obklady a panely z pravého dreva. Prezentuje v nich perfektné spojenie remeselnej kvality, inovačnej technológie, aktuálnych trendov designu a materiálov pre zdravé bývanie. Podlaha Parador je zážitok spojenia designu a kvality. Kto ju raz vyskúša, inú podlahu už nebude chcieť.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>