podlaha Vinyl

Hrúbky: Rozlišujeme celovinylové podlahy, ktoré sa vyrábajú v hrúbke od 1,5 mm do 5, resp. 5,5 mm. Pri celovinylových podlahách závisí, či jednotlivé lamely sa spájajú za pomoci kliku, alebo sa navzájom nespájajú, ale sa lepia o podklad. Lepené dielce tým, že neobsahujú klik môžu byť veľmi tenké 1,5 – 2 mm. “Klikové celovinyly” bývajú hrubšie 2,5 – 5,5 mm.

Vinylová podlaha na HDF doske je kategória, ktorá podobne ako klasické laminátové podlahy majú vyššie hrúbky. Najčastejšie 8-10 mm. Samotný vinyl je veľmi tenký a tvorí len tzv. nášľapnú vrstvu podlahy.

Vodeodolná, vysoko kvalitná Vinylová podlaha.
Najvyššia trieda odolnosti voči oderu a 100% vodeodolnosť sa perfektne hodí na komerčné účely, do kúpeľní kuchýň a vstupných hál.


Vysoká flexibilita vzorov,. antibakteriálnou povrchovou úpravou neposkytuje baktériám živnú pôdu a vy môžete byť pokojný a mať dobrý pocit, že žijete v zdravom prostredí.
Podlahy  sú až neuveriteľne odolné voči oderu a majú veľmi dlhú životnosť.
Pre intenzívne zaťažované podlahy používané a komerčné účely.
Vďaka nízkemu profilu (4 a 5 mm) clikové, nemusíte skracovať existujúce dvere. Podklady nie sú potrebné a ak sú podkladom dlaždice, nepretláčajú sa na povrch.
Ideálna pre veľké plochy a komerčné použitie
Vysoká flexibilita vzorov
Vinylové podlahy v dielcoch sa celoplošne lepia k podkladu. Môžu byť inštalované aj do vlhkých priestorov.
Vinylové podlahy  majú vysokú odolnosť voči opotrebovaniu a sú stabilné. Povrch podlahy je ošetrený PUR ochrannou vrstvou, je protišmykový a vhodný pre alergikov.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>