laminatove podlahy krono

Laminátové podlahy

Laminátové podlahy sú ideálne pre všetkých, ktorí majú záujem o praktickú a dobre vyzerajúcu podlahu.

Kronoflooring GmbH (Nemecko) patrí k medzinárodne vedúcim výrobcom laminátových podláh ako aj stenových a stropných obkladov. Svojou paletou výrobkov vo všetkých kvalitatívnych stupňoch je dnes Kronoflooring celosvetovo zastúpený v 90 krajinách v odborných obchodoch pre laminátové podlahy a v iných segmentoch odbornej obchodnej siete.

katalóg k nahliadnutiu pre laminátové podlahy KRONO

Soklove lišty

Laminátová podlaha je vyrobená z dreva, živého materialu, ktorý sa zväčšuje a zmenšuje s izbovou teplotou a vlhkosťou. Dilatačné škáry pozdĺž múrov mu poskytujú potrebný pohyb. Pre zakrytie týchto škár KRONO ponúka soklové lišty s dokonale zladenými farbami ako súčasť programu príslušenstva.

Soklová lišta zohráva dôležitú úlohu v dizajne celkového interiéru, preto sme pre vás pripravili širokú ponuku líšt a doplnkov – viac ako 300 odtieňov. Široká farebná škála a moderná technológia sú ideálnym spôsobom, ako doladiť interiér.

LAMINÁTOVÉ PODLAHY KRONO

  • podlaha so vzhľadom skutočného dreva
  • vodeodolná
  • životnosť v obytnom priestore je 15 až 20 rokov
  • odolnosť voči škrabancom a oderu
laminátové podlahy krono

Pozrite si naše referencie laminátových podláh Krono, ktoré sme realizovali po celom Slovensku napr.: Trnava, Levice, Bratislava, Žilina, Nitra, Trenčín, Prešov, Banská Bystrica, Košice

Formulár pre vypracovanie nezáväznej cenovej ponuky

12 + 7 =

Showroom: Kalnická cesta 23, 934 01, Levice

AYYASALMET, s.r.o.

Showroom sa nachádza tu.