laminatove podlahy parador

Laminátové podlahy

Spoločnosť AYYA SALMET s.r.o. sa zaoberá predajom a pokládkou laminátových podláh. Parador GmbH (Nemecko) je jeden z najkvalitnejších výrobcov laminátových podláh na svete.
Prezentuje v nich perfektné spojenie remeselnej kvality, inovačnej technológie, aktuálnych trendov designu a materiálov pre zdravé bývanie. Laminátové podlahy Parador je zážitok spojenia dizajnu a kvality.
Laminátové podlahy sú ideálne pre všetkých, ktorí majú záujem o praktickú a dobre vyzerajúcu podlahu. Svojou farebnosťou, prírode vernou štruktúru povrchu dáva možnosť vytvárať vlastný štýl. Je vhodná do priestorov zariadených moderne, ale aj klasicky. Je svojou prirodzenosťou na dotyk sotva rozoznateľná od dreva. Vytvára jedinečnú atmosféru miestnosti a je obzvlášť nenáročná na údržbu a čistenie.
Názov laminatová podlaha pochádza zo slova “LAMINA”, čo je latinský výraz pre “VRSTVA”. Vrstvené zloženie tejto podlahovej technológie spája silné stránky dreva, papiera a živice. Odolná krycia vrstva je na povrchu. Chráni obraz dekoru, ktorý je buď vytlačený na papier alebo priamo na dosku HDF, aby sa zabránilo deformácii. Na zadnú stranu dosky sa aplikuje “protiťahový papier”.

Laminátové podlahy PARADOR

katalóg k nahliadnutiu pre laminátové podlahy PARADOR

detail laminatovej podlahy

LAMINÁTOVÉ PODLAHY PARADOR

 

  1. odolný, oderuvzdorný povrch
  2. kresba dekoru
  3. vodeodolná nosná doska z prírodných drevených vlákien
  4. protiťah

 

Pozrite si naše referencie laminátových podláh Krono, ktoré sme realizovali po celom Slovensku napr.: Trnava, Levice, Bratislava, Žilina, Nitra, Trenčín, Prešov, Banská Bystrica, Košice
Formulár pre vypracovanie nezáväznej cenovej ponuky

14 + 5 =

Showroom: Kalnická cesta 23, 934 01, Levice

AYYASALMET, s.r.o.

Showroom sa nachádza tu.